Autosedačka 9 až 18 kg, po směru, isofix, nižší cena. Jakou byste doporučil?

Zodpovězené
7. pro 2020

Dobrý den,

sháním novou autosedačku pro dceru 2,5 roku, něco přes 90 cm, asi 14 kg.
V současnosti jezdí ve vypůjčené sedačce Britax Römer, nějakého staršího typu... Potah už se roztrhnul, leze tam molitan, místy sedí dcera na plastu. ☹
Tím, že máme sedačku půjčenou, jsem se o toto téma nikdy nemusela zajímat, proto bych ráda poprosila o radu Vás.
Požadujeme jízdu po směru, ISOFIX!, spíše z nižších cen, neboť cestujeme minimálně.

Děkuji

Dobrý den,

neberte to prosím ve zlém, ale jezdit v polorozpadlé půjčené sedačce pokládám za maličko nezodpovědné. Rychle pojďme vybrat něco lepšího 😉.

Teď jste na hranici dvou kategorií. Ještě nedosahujete do kategorie 15-36 kg a ze sedaček do 18 kg malá rychle vyroste. Takže byste potřebovali něco do 25 kg.

Na isofixu by byla dobrá volba Joie Stages Isofix

nebo Klippan Triofix Recline, Klippan Triofix Comfort a Klippan Triofix Maxi.

Velmi slušná by byla i Joie Bold, ale potřebuje k poutání i TopTether.

Pokud chcete ušetřit, dostanete proti těmto ne moc dobré sedačky. Abyste ušetřili, je možné vybírat sedačky bez isofixu. Například Joie Stages.

Přejeme Vám krásný den,
Radek Čos a tým
www.centrumautosedacek.cz