Autosedačka BeSafe. Jaký je rozdíl mezi iZi Flex S FIx a IZi Flex Fix i-Size?

Zodpovězené
6. pro 2022

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat na autosedačku BeSafe iZi Flex S Fix a BeSafe iZi Flex Fix i-Size.

Jaký je mezi nimi rozdíl, prosím?

Děkuji moc.

Dobrý den,

BeSafe iZi Flex S Fix je předchůdce iZi Flex Fix i-Size, už můžete sehnat jen skladové zásoby na obchodech, ale výrobce a dovozce ho již nemají.

Nový iZi Flex Fix i-Size je již testován podle nové přísnější normy ECE R129 a má navíc středový pás mezi nohama - pro ideální vedení 3bodového pásu. Další přídavnou odebíratelnou boční ochranu a praktický polštářek na 3bodový pás.

S pozdravem

Karel Sekereš a tým Centra autosedaček
www.centrumautosedacek.cz