Autosedačka do letadla - doplnění. Doporučil byste nějaké centrum, kde by mi poradili?

Zodpovězené
20. dub 2022

Dobrý den,

děkuji za odpověď, viz https://www.modrykonik.cz/ask-an-expert/poradna...

Ta sedačka, kterou mi doporučujete je poměrně drahá, ráda bych pořídila něco levnějšího, co budu moci následně využít i v automobilu. Váhu autosedačky neřeším, mám vozíček, nebudu mít problém s přenosem. Dívala jsem se do seznamu, a pokud jsem něco nepřehlédla, tak se jedná výlučně o vajíčka vhodná pro malé děti. Nemohu se dopátrat nějaké další informace v tomto směru.

Doporučil byste nějaké centrum, kde by mi poradili?

Myslím, že to není úplně standardní, aby děti létaly bez sedaček, byť je letadlo bezpečnější dopravní prostředek než automobil, tak stále jsou situace, kdy autosedačka chrání.

Děkuji

Dobrý den,

z větších autosedaček je pak v seznamu ještě Romer Eclipse, ten však nyní dovozce do ČR nemá v nabídce.
Více informací můžete získat na našich prodejnách nebo na blogu:
https://www.centrumautosedacek.cz/goldim-blog/p...
Pomoci Vám také může letecká společnost, se kterou chcete letět - může mít i své sedačky k dispozici.

S pozdravem

Karel Sekereš a tým Centra autosedaček
www.centrumautosedacek.cz