Autosedačka do RAV 4/Peugeota 307. Jakou byste doporučil?

Zodpovězené
19. zář 2023

Dobrý den,

na přelomu ledna a února se nám má narodit první dítě a moc se nevyznáme v tom, jaké vajíčko vybrat. Máme kočárek Moon relaxx edition, na který by prý pomocí adaptéru měla jít většina kvalitních autosedaček....viz jejich popis: https://www.malvik.cz/Moon-Adaptery-na-autoseda...

Auta máme Toyotu RAV4, které má isofix a Peugeot 307, ve kterém možnost isofixu není. Ideální by za nás bylo, pokud bychom mohli sedačku v častěji používané Toyotě nacvaknout na isofix, ale měli ji i možnost občas uvázat v Peugeotu.

Cenové rozpětí je u nás velmi variabilní - hlavní je dobrý poměr, kvalita/cena......

Které vajíčko byste k našim autům/kočárku doporučil?

Předem moc děkuji za odpověď!

Dobrý den,

doporučím vajíčko s co největší ložnou plochou, aby vám dlouho vydrželo. Pokud budete střídat mezi auty, pak ještě takové, které lze poutat na pásy.

Při výběru i vajíčka pro ještě nenarozené dítě je vždy ideální přijet vše vyzkoušet na prodejnu - manipulaci, instalaci. Vyzkoušíte v autech, na kočárku (sebou podvozek+adaptéry) a pak vyberete to, které vám bude nejvíce vyhovovat. Pokud by pak náhodou nevyhovovalo, až se malý pasažér narodí, není problém ho vyměnit a vybírat pak již i s malý pasažérem 🙂. Nestává se to často, ale může a na to jsme u nás připraveni.

Z vhodných vajíček by mohla vyhovovat: Avionaut Pixel, Klippan Dinofix, Nuna Pipa Next, Britax Baby-Safe 5Z....

Zvažte návštěvu prodejny, kde po rezervaci termínu konzultace, budete s kolegou sami a budete moci nerušeně vybírat.

S pozdravem

Karel Sekereš a tým Centra autosedaček
www.centrumautosedacek.cz