Autosedačka. Jakou koupit?

Zodpovězené
2. zář 2023

Zdravím,

a prosím o pomoc, jsem pěstoun a chtěla jsem otočný isofix 360, dále vajíčko polohovatelné a následně i pokračující autosedačku vhodnou na stejný isofix.

Poradíte, prosím?

Děkuji

Dobrý den,

neuvádíte do jakého vozu. Záleží na sklonu sedadel a umístění isofixu. Ideální by bylo přijet s autem na prodejnu a vyzkoušet, zda bude vše pasovat do auta. Komplet, který požadujete se dá zakoupit od Nuna (základna, vajíčko Arra a pokračovací autosedačka Todl za cca 20.000,-) nebo od Britax (základna, vajíčko Baby-Safe 5Z2, Dualfix také za cca 20.000,-). Při konzultaci na prodejně můžete však najít i jiné řešení, tak aby sedačky byly vhodné pro děti o které se staráte.

Karel Sekereš a tým Centra autosedaček
www.centrumautosedacek.cz