Autosedačka Jane ikoos R 1. Jaký máte názor?

Zodpovězené
21. črc 2020

Dobrý den,

líbí se mi kočárek Jané a chtěla bych se zeptat na autosedačku Jané ikoos R1, která je ke kočárku dodávána. V německých testech ADAC nevyšla úplně zle. Dále byla testována ve Španělsku. Na kočárek lze nasadit adaptér na Maxi-Cosi a Cybex, ale v diskuzích jsem se dočetla, že na nich úplně dobře nesedí.

Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

podle mého názoru je to poněkud předražená konfekce. Nelíbí se mi příliš otevřená hlavová opěrka a velká vůle v upevnění autosedačky. Za stejné peníze rozhodně koupíte lepší vajíčko.

Při výběru bych Vám doporučil kompatibilitu vyzkoušet na prodejně přímo s Vaším kočárkem. Pokud si pořídíte adaptéry Maxi-Cosi, budete mít poměrně široký výběr a určitě najdete v této cenové kategorii dobrou sedačku.

Jané Koos iSize R1

Přejeme Vám krásný den,
Radek Čos a tým
www.centrumautosedacek.cz