Autosedačka Joie i-Gemm 0-13 kg. Jaký máte názor?

Zodpovězené
15. zář 2020

Dobrý den,

prosím o názor na tuto sedačku.

Nebo raději volit Cybex Aton?

Děkuji

Dobrý den,

záleží na tom, jaký konkrétní typ Atonu v kategorii 0 - 13 kg zvolíte. Každý je trochu jiný. Určitě je bezpečný a kvalitní.
Cybex Aton 5, Aton B i-Size, Cybex Aton M, Cybex Aton M i-Size, Cybex Aton Q, Cybex Aton Q i-Size, Cybex Aton Q i-Size Plus

I-Gemm je sice levnější, ale má několik šikovných uživatelských "vychytávek", jako je stříška s větráním, ergonomické madlo, nebo velmi pěkně vymyšlená vložka. Určitě se mi více líbí vysoká hlavová opěrka, která poskytuje skvělou ochranu hlavy.
Joie i-Gemm, Joie i-Gemm 2

V závislosti na Vašem autě a fyziognomii Vašeho potomka bych doporučil vyzkoušet sedačku spolu se základnou.

Přejeme Vám krásný den,
Radek Čos a tým
www.centrumautosedacek.cz