Autosedačka Kunert Isofix, Kunert Kent a Kunert Carlo 2019. Je mezi nimi velký rozdíl?

Zodpovězené
12. únor 2020

Dobrý den,

chtěla bych poradit s výběrem autosedačky. Jedná se o autosedačku Kunert Isofix, Kunert Kent, autosedačka Kunert Carlo 2019.

Je v nich nějaký velký rozdíl?

Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

moc rád bych Vám poradil, ale výrobky na této úrovni se bohužel (nebo spíše bohudík) vůbec nezabýváme. Nicméně jednu radu bych Vám určitě poskytl - rozhodně vyberte něco jiného. Pokud Vám budu moci nějak poradit, kdykoliv nás kontaktujte přes náš FCB profil, nebo na mailu info@centrumautosedacek.cz

Přejeme Vám krásný den,
Radek Čos a tým
www.centrumautosedacek.cz