Autosedačka na střídačku, posměrná. Jakou byste doporučil?

Zodpovězené
3. říj 2022

Dobrý den,

sháním posměrnou autosedačku (starší dcera proti směru zvrací) do auta rodičů, aby mohli občas převážet děti 85 cm/9 kg a 104 cm/14 kg. Většinou vozí jen jedno z nich, tak by mi vyhovovala verze, kde by šly usadit obě děti. Jelikož se jedná o sedačku na občasné jízdy, ocenila bych příznivý poměr cena/výkon.

Předem děkuji.

Dobrý den,

pro 9kg dítě Vám v žádném případě nedoporučíme posměrnou autosedačku. Pro prarodiče by byla fajn třeba Zopa Universal-fix, kde menší bude jezdit proti směru jízdy. Starší můžete ještě zkusit v protisměru, ale je zde možnost i posměru.

Budete pak upravovat vložky podle potřeb obou dětí.

Poměr cena/výkon je zde určitě splněn.

S pozdravem

Karel Sekereš a tým Centra autosedaček
www.centrumautosedacek.cz