Autosedačka po vajíčku. Jakou byste poradil do 6 000 Kč?

Zodpovězené
4. říj 2020

Dobrý den,

mohla bych poprosit o tip na autosedačku.. Malá pomalu vyrůstá z vajíčka a proto chci již teď nějakou vybrat. Malá má cca 10 kg, asi 75 cm. Ráda bych sedačku bez isofixu, takovou, která jde dát do protisměru a po nějaké době dát po směru. Cenově cca kolem 6 tis.

Děkuji

Dobrý den,

pokud vynechám různé pofidérní značky ze supermarketu, pak asi jediné řešení je Joie Stages.

Ale neznám typ auta, ve kterém jezdíte. Tato sedačka potřebuje poměrně dlouhé bezpečnostní pásy kvůli způsobu jejího poutání do auta. Také uživatelský komfort není úplně fantazie. Pokud by se Vám podařilo ještě nějakou korunu došetřit, určitě se Vám poněkud rozšíří možnosti.

Přejeme Vám krásný den,
Radek Čos a tým
www.centrumautosedacek.cz