Autosedačka pro 18měs. batole. Jakou byste doporučil?

Zodpovězené
15. lis 2022

Hezký den,

poradíte prosím typy autosedaček pro 18měsíční batole, 16 kg a 90 cm?

Máme Nuna Rebl Plus, auto Škoda Fabia Combi III. Nuna do čtyř let určitě nevydrží, ráda bych vozila určitě do 3-4 let v protisměru. Prosím o typy sedaček levnějších i těch dražších, případně bych prošla i bazarové.

Děkuji za Váš čas a ochotu.

Dobrý den,

ještě máte spoustu času - Nuna Rebl je do 105 cm / 18,5 kg.
Pak bych volil čistou protisměrku, která zaručí to nejbezpečnější cestování:
Axkid Minikid 3, Klippan Century / Opti 129, BeSafe Stretch.
Bazarovou autosedačku prosím v žádném případě nepořizujte - riskujete tak, že autosedačka může být bouraná, poškozená a v případě nehody nemusí pak fungovat tak jak má.
https://www.centrumautosedacek.cz/goldim-blog/p...

S pozdravem

Karel Sekereš a tým Centra autosedaček
www.centrumautosedacek.cz