Autosedačka pro 2letého, 20 kg a 96 cm. Jakou byste doporučil do auta Renault Megan 3, combi?

Zodpovězené
19. zář 2023

Dobrý den,

jakou prosím autosedačku pro čerstvě 2letého, který má 20 kg a 96 cm?

Nyní máme Caretero Mokki 360 otočnou, ale přijde nám, že pásy už jsou mu malé. Jezdí už po směru kvůli nohám. Auto máme Renault Megan 3, rok 2015, combi.

Děkuji

Dobrý den,

vnitřní pásy autosedaček mají u posměrných autosedaček nosnost 18 kg, pak se již nesmí používat. Určitě je třeba vybrat jinou autosedačku.

Zkusil bych se vrátit k bezpečnějšímu protisměru - tyto autosedačky poskytují dost místa na nohy a nosnost vnitřních pásů je 25/32/36 kg (dle typu autosedačky).
Pokud již budete trvat pouze na posměru, pak Joie Bold, který má pásy do 25 kg, ale pro instalaci potřebuje kromě pásu auta a isofixu ještě Top Tether.

Každopádně doporučím určitě vyzkoušet před koupí.

https://www.centrumautosedacek.cz/obsah/27-5xbe...
https://www.centrumautosedacek.cz/blog/post/10-...

S pozdravem

Karel Sekereš a tým Centra autosedaček
www.centrumautosedacek.cz