Autosedačka pro 3leťáka s 5bodovým pásem, do 6 tisíc Kč. Jakou byste doporučil?

Zodpovězené
2. lis 2022

Dobrý den,

poradíte prosím, jakou autosedačku pro 3letého, 17 kg a 105 cm, s 5bodovým pásem a aby byla polohovatelná?

Cena do 6 000 Kč. Máme Joie Everest Stage FX, ale do té chci přemístit mladšího syna.

Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

v této ceně sedačku s vnitřním 5bodovým pásem nad 18 kg nenajdete.
Vyšší nosnost pásů mají čistě protisměrné autosedačky - tam můžete vozit ve vnitřních pásech klidně až do 36 kg.

Z posměrných je to pak pouze Joie Bold nebo Klippan Triofix.

Zvažte možnost čistého protisměru pro obě děti - je to pro ně 5x bezpečnější:
https://www.centrumautosedacek.cz/goldim-blog/p...

S pozdravem

Karel Sekereš a tým Centra autosedaček
www.centrumautosedacek.cz