Autosedačka pro 6letého syna, 20 kg, 115 cm. Jakou doporučíte, prosím?

Zodpovězené
30. pro 2023

Dobrý den,

potřebovala bych poradit, jaká autosedačka by byla vhodná pro syna 6 let, váha 20 kg, výška 115 cm do jakéholiv auta.

Děkuji

Dobrý den,

záleží na finanční limitu a také na tom, v jakých vozech bude sedačka používána.

Pro synka volte kategorii 15-36 kg nebo 100-150 cm. Doporučil bych přijet vyzkoušet, je to již poslední autosedačka, která mu bude sloužit dalších 5-6 let, tak ať je výběr správný.

Pokud nemáte možnost zkoušet, pak doplňte informace o finančním limitu a vozech.

Děkuji za pochopení.

S pozdravem

Karel Sekereš a tým Centra autosedaček
www.centrumautosedacek.cz