Autosedačka pro batole. Máme vybírat z kategorie 0-13 kg nebo 0-18 kg?

Zodpovězené
2. led 2024

Dobrý den,

máme doma batole a sháníme novou autosedačku.

Máme koukat po kategorii 0-13 kg nebo můžeme vybírat rovnou z 0-18 kg autosedaček pro nesedící dítě?

Teď máme autosedačku z trojkombinace a ta má 10 kg a malej přesahuje jak váhu, tak i výšku - už mu trošku kouká hlava z autosedačky.

Děkuji

Dobrý den,

pokud nechcete vozit vajíčko na podvozku, pak můžete vybírat i z kategorie větších sedaček pro nesedící děti.

Nemám zde vyspecifikován věk malého pasažéra a auto, v kterém budete sedačku používat. Vajíčka z trojkombinací mohou být i kvalitní, protože je vyrábí kvalitní výrobci - trojkombinaci můžete zakoupit od Cybex, Joolz, Bugaboo....

Prosím tedy o další informace, které můžete zaslat na náš info e-mail a klidně přiložte i fotografie malého ve vajíčku.

Děkuji za pochopení.

S pozdravem

Karel Sekereš a tým Centra autosedaček
www.centrumautosedacek.cz