Autosedačka pro dlouhého hubeňoura. Poradíte, prosím?

Zodpovězené
17. črc 2021

Dobrý den,

chystáme se koupit novou autosedačku. Malému začíná čouhat hlava z Britaxu do 18 kg. Jenže... Je to hubeňourek, nemá ještě 15 kg, ale je holt vyšší.

Poradíte nějakou sedačku, která má třeba vyšší opěrku zad?

Nerada bych kupovala nějaký ten "zázrak" od 9 do 36 kg, raději něco prověřeného, osvědčeného...a především bezpečného. Bude jezdit ve Fordu Focus, případně ve Fabii. Bez isofixu.

Děkuji

Dobrý den,

dítě ještě nemá ani 15 kg, pravděpodobně by bylo dobré zachovat mu ještě 5bodové pásy. Podívejte se na Klippan Triofix Maxi. Mohl by být pro Vás tím pravým řešením.

Samozřejmě bude lepší dorazit na nějakou prodejnu a vyzkoušet.

S pozdravem a přáním krásného dne

Karel Sekereš a tým Centra autosedaček
www.centrumautosedacek.cz