Autosedačky pro dvě děti. Máte tip?

Zodpovězené
20. kvě 2020

Dobrý den,

prosím o radu s výběrem sedaček pro děti. Potřebuji 2 sedačky a obě na isofix.
Jednu pro dceru, 15 kg, 100 cm, 3,5 let. A druhou pro syna, 15 měsíců asi 11 kg a 80 cm. Syn už delší dobu sedí. U něj bych raději šla do posměrné sedačky, protože v autě pláče a začne pak i zvracet. Momentálně jezdí v Joie Steadi.

Cenově za jednu sedačku cca 6 000 Kč.

Moc Vám děkuji za radu.

Hezký den.

Dobrý den,

velmi rád bych Vám poradil, ale z Vašich informací bohužel nejsem schopen nic moc vymyslet. Zkuste se nejprve mrknout na blog zde: https://www.centrumautosedacek.cz/goldim-blog/p...

a zde: https://www.centrumautosedacek.cz/goldim-blog/p...

Potom by bylo ideální zavolat, nebo napsat na některou z našich prodejen, kde společně určitě něco vymyslíme.

Omlouvám se, že nejsem schopen poradit lépe, ale výběr sedačky zahrnuje mnohem víc proměnných, než máme k dispozici 😉.

Přeji hezký den a teším se na spolupráci.

Přejeme Vám krásný den,
Radek Čos a tým
www.centrumautosedacek.cz