Axkid Bigkid pro 3leté dítě. Je vhodná pro 17kg a 100cm syna a do Škody Octavie II?

Zodpovězené
16. únor 2021

Dobrý den,

po dlouhém hledání jsme vybrali pro syna autosedačku Axkid Bigkid 2019 s isofixem.

Je vhodná do Škody Octavie II? A bude do ní syn (3 r. a 4 m.) s 17 kg a 100 cm už dost velký?

Jde mi o ten hrudní pás, aby ho moc neškrtil shora. Bohužel nemáme teď možnost nikde sedačku vyzkoušet a její pořízení už "hoří".

Nebo byste doporučil jinou?

Jezdíme denně minimálně 50 km.

Mnohokrát děkuji!

Dobrý den,

Axkid Bigkid bude určitě vhodná. Je to velmi kvalitní a bezpečný výrobek. Vedení pásu u těchto sedaček zajišťuje vodič, který pás drží na spodním okraji hlavové opěrky. Když tedy opěrku správně usadíte těsně nad ramenem, měl by pás vést správně.

Přejeme Vám krásný den,
Radek Čos a tým
www.centrumautosedacek.cz