Bezpečná autosedačka. Joie i-Spin 360 nebo Joie Stages?

Zodpovězené
6. lis 2021

Zdravím,

malý měří 74 cm a cca 10 kg .

Poraďte, prosím, jakou autosedačku s isofixem, nejlépe po i proti směru jízdy. Koukali jsme na Joie i-Spin 360 a Stages, ale nenašla jsem je v žádném ADAC testu, takže si nejsem jistá, co vlastně vybrat. Líbí se mi Joie Stages, ale nevím, jestli koupit nebo ne.

Děkuji

Dobrý den,

vybrat vhodnou autosedačku po vajíčku není úplně jednoduché. Doporučím spíše konzultaci přímo na obchodě, kde Vám poradí nejen s výběrem, ale také s tím, zda autosedačka bude sedět do Vašeho vozu (vozů).

Vámi vybrané autosedačky Joie i-Spin 360 a Joie Stages neposkytují malému pasažérovi moc místa na nožičky, takže je třeba je opravdu důkladně vyzkoušet. Problémem může být také sklon sedadel v autě.

Více informací naleznete na našem blogu a určitě vybírejte přímo na obchodě, abyste pak nebyla zklamaná.

S pozdravem

Karel Sekereš a tým Centra autosedaček
www.centrumautosedacek.cz