Britax Römer Baby-Safe plus II a adaptéry na kočárek. Kde lze koupit?

Zodpovězené
31. říj 2022

Dobrý den,

obracím se na Vás s dotazem, zda lze zakoupit, případně jaké a kde, adaptéry na kočárek k sedačce Britax Römer Baby-Safe plus II.

Pravděpodobně si pořídíme kočárek Raf-pol Margaret Lux a chtěla bych se zeptat, zda lze tuto sedačku dát na podvozek daného kočárku.

Děkuji moc za odpověď a přeji hezký den.

Dobrý den,

adaptéry je třeba vždy poptávat u prodejce kočárku. Je možné, že je výrobce kočárku má v nabídce. Nová vajíčka od Britax Römer s označením 3 a nebo iSense již mají stejné zakončení jako většina autosedaček na trhu, tam se bude jednat o adaptéry s označením Maxi-Cosi. U tohoto staršího vajíčka opravdu netušíme. Každopádně také pozor na životnost staršího vajíčka - jeho životnost je 6 let.

S pozdravem

Karel Sekereš a tým Centra autosedaček
www.centrumautosedacek.cz