Britax Römer Dualfix 3 isize vs. Joie i-spin Grow. Kterou koupit?

Zodpovězené
17. črc 2023

Dobrý den,

budeme pořizovat pokračovací autosedačku. Mohla bych poprosit o pro a proti u uvedených autosedaček?

Nyní máme vajíčko Britax.

Předem děkuji

Dobrý den,

záleží na typu auta - aby sedačka měla vyhovující sklon. Také je třeba zkoušet i s dítětem, aby mu sedačka dobře seděla. Takže určitě doporučím dojet na prodejnu, kde tyto autosedačky prodejce bude mít a vyzkoušet v autě a s malým cestovatelem. Nakonec třeba vyberete úplně jinou. 🙂

S pozdravem

Karel Sekereš a tým Centra autosedaček
www.centrumautosedacek.cz