Britax Römer vajíčko. Vybrat Baby-Safe Plus SHR II nebo Baby-Safe 2 i-Size?

Zodpovězené
18. lis 2020

Dobrý den,

mohu se prosím dotázat, kterou z těchto dvou sedaček byste si vybral a proč?

Jedná se o Baby-Safe Plus SHR II a Baby-Safe 2 i-Size, obojí značky Britax Römer.

Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

na tuto otázku Vám asi bohužel nedokážu odpovědět. Nevím, jakým autem jezdíte, jaký potenciál růstu má dítě, jaké máte cestovní zvyklosti, jaký je Váš cenový limit a hlavně proč vybíráte právě z těchto dvou?

Přejeme Vám krásný den,
Radek Čos a tým
www.centrumautosedacek.cz