Cenově dostupná autosedačka-obousměrná. Jakou byste doporučil pro dítě 14 měsíců?

Zodpovězené
10. pro 2020

Dobrý den,

dcerce je 14 měsíců a rádi bychom koupili cenově dostupnou obousměrnou autosedačku. Máme Britax Römer First Class, ale vůbec ji nevyhovuje.

Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

po čtrnáctiměsíční dítě není tento typ sedačky ideální. Je to poměrně velká skořepina, a vnitřní vložka to nespraví. Pokud chcete skutečně obousměrnou sedačku, pak se podívejte na Joie Stages Isofix.

Nebo ještě lépe na Klippan Triofix Recline, Klippan Triofix Comfort a Klippan Triofix Maxi

Obě jsou ergonomicky vhodnější. Klippan nabízí navíc možnost použití až do 36 kg, a to i s přihlédnutím k desetileté životnosti sedačky.
Nevím bohužel, jak velká je Vaše dcerka, ale pokud se rozhodnete pro verzi Klippan Triofix Recline, pak bych doporučil doobjednat vnitřní vložku z Triofix Maxi, která je pro maličké děti velmi šikovná (dítě zvedne do správné výšky).

Přejeme Vám krásný den,
Radek Čos a tým
www.centrumautosedacek.cz