Doporučení autosedačky nejlépe 0 - 36 kg do 8 000 Kč. Poradíte, prosím?

Zodpovězené
24. čer 2020

Dobrý den,

prosím o doporučení autosedačky nejlépe 0-36 kg cenově tak do 8 000,-. Na netu je spousta recenzí a všeho okolo a já bych raději radu od odborníka, tedy od Vás.

Děkuji a krásný den.

Dobrý den,

sedačku v kategorii 0-36 kg Vám nikdy nedoporučím. Je to výrobek, který je naprosto nevhodný, ergonomicky i z hlediska životnosti sedačky úplně nesmyslný. Maximální váhové rozpětí, které jsem ochoten doporučit je 9-36 kg, a to ještě u pečlivě vybraných typů s prodlouženou životností (Klippan Triofix - Recline, Comfort nebo Maxi).

Autosedačka Klippan Triofix Recline se základnou

Autosedačka Klippan Triofix Recline se základnou je rostoucí autosedačka pro děti s váhou 9 – 36 kg. Klippan je finská značka.

Autosedačka Klippan Triofix Comfort se základnou

Autosedačka Klippan Triofix Comfort se základnou je rostoucí autosedačka pro děti s váhou 9 – 36 kg. Klippan je finská značka.

Autosedačka Klippan Triofix Maxi se základnou

Autosedačka Klippan Triofix Maxi se základnou je rostoucí autosedačka pro děti o váze 9 – 36 kg. Klippan je finská značka.

Hlavním důvodem je to, že novorozenec má proti dvanáctiletému puberťákovi úplně jiné potřeby na polohování, jinou stavbu těla, jiný poměr velikosti hlavy k tělíčku, jiné požadavky na poutání, jinak vyvinutý svalový korzet... Je nemožné tak rozdílné požadavky vměstnat do jednoho výrobku, a když to někdo udělá, hazarduje se zdravím dítěte.

Přejeme Vám krásný den,
Radek Čos a tým
www.centrumautosedacek.cz