Dvoubodový pás. U Britax Romer Eclipse a je ještě pro jinou autosedačku?

Zodpovězené
31. led 2020

Dobrý den,

v autě v místě pro třetí autosedačku máme pouze dvoubodový pás. Syn za chvíli vyroste z vajíčka a hledáme možnosti. Našli jsme pouze Britax Romer Eclipse.

Je ještě nějaká jiná s certifikací pro dvoubodový pás?

Případně i starší typ, který by se dal sehnat přes bazar. Je to do druhého auta, v hlavním autě, co jezdíme, se vejdou tři standartní. Nechceme vozit dítě vepředu.

Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

pokud se správně pamatuji, dvoubodový pás v této chvíli žádná jiná sedačka použít neumí.

Přejeme Vám krásný den,
Radek Čos a tým
www.centrumautosedacek.cz