Isofix autosedačka do nízkého auta. Jakou s isofixem pro 12kg dítě do Mercedes Benz cls?

Zodpovězené
9. říj 2021

Dobrý den,

potřebuji poradit s výběrem autosedačky do auta Mercedes Benz cls na isofix, aby v autě nezabírala moc mista a zároveň byla pohodlná pro dítě (auto je uvnitr nižší a i vlez do auta nižší a užší). Dcera má 12 kg a dosud jsme používali autosedačku Britax Römer 9-18 kg.

Děkuji za odpověď.

Jana

Dobrý den,

ideální je vyzkoušet autosedačku do auta u dobrého prodejce. Protože nakonec mohou rozhodovat opravdu jen malé detaily. Protisměrné autosedačky umožní dobré usazování dítěte do autosedačky. Mezi ty, které zaberou méně místa patří: Klippan Century, Opti129 nebo Britax Max-Way.

Na našich prodejnách všechny autosedačky pečlivě zkoušíme s malým pasažérem do auta. Díky rezervačnímu systému máme pro každého dostatečně dlouhý čas, abychom vše vyzkoušeli. Více informací naleznete na našem webu v záložce Blog.

S pozdravem

Karel Sekereš a tým Centra autosedaček
www.centrumautosedacek.cz