Jaké autosedačky a adaptéry pasují na kočárek Valco Baby Snap Ultra?

Zodpovězené
29. čer 2023

Dobrý den,

máme kočárek Valco Baby Snap Ultra a nejraději bych koupila autosedačku Klippan Dinofix nebo BeSafe iZi Go Modular.

Poradíte mi prosím adaptéry k tomuto kočárku? Případně jak uvedené autosedačky sedí na kočárku?

Děkuji!

Dobrý den,

ke kočárku lze u prodejce kočárků zakoupit **adaptéry s označením "Maxi Cosi" - na tyto adaptéry pak pasuje většina vajíček na trhu.++

Obě vajíčka jsou dobrá volba, doporučím však vajíčko před koupí vyzkoušet přímo na Vašem kočárku. Je důležité, aby se Vám s ním dobře manipulovalo.

S pozdravem

Karel Sekereš a tým Centra autosedaček
www.centrumautosedacek.cz