Jakou sedačku do 35 kg do auta Škoda Roomster? Může směr sedačky ovlivnit to, že se dělá dítěti špatně?

Zodpovězené
18. kvě 2021

Dobrý den,

jakou byste prosím doporučil posměrnou autosedačku pro dítě 16,5 kg a 102 cm do auta Škoda Roomster?

Může směr sedačky ovlivnit to, že se dělá dítěti špatně?

Děkuji

Dobrý den,

samozřejmě, že to vliv mít může. Zkuste se podívat sem:

https://www.centrumautosedacek.cz/goldim-blog/p...

Posměrnou bych sice moc nedoporučil, ale jestli je to Vaše přání, pak určitě takovou, která se zvedáním hlavové opěrky roste i do stran. Máte ještě malé dítě, takže by mu vyhovovala lépe, než sedačka s pevnou skořepinou. Samozřejmě kategorie 15-36kg.

Zkuste se podívat na:

Axkid Grow Isofix, Poled Ball-fix Pro, Poled Ball-fix Pro Premium, Klippan Wego, BeSafe iZi Flex i-Size, BeSafe iZi Flex S FIX, Cybex Solution Z-Fix a Recaro - (Mako Core, Mako 2 Core, Mako Elite a Mako Elite 2)

Přejeme Vám krásný den,
Radek Čos a tým
www.centrumautosedacek.cz