Joie i-Spin 360 nebo Joie i-Spin Grow. Která autosedačka je v rámci bezpečnosti lepší?

Zodpovězené
18. led 2022

Dobrý den,

pomalu budeme přecházet z vajíčka BeSafe iZi Go na pokračovací sedačku a zajímalo by mě, která je v rámci bezpečnosti lepší.

Joie i-Spin 360 nebo Joie i-Spin Grow?

Děkuji

Dobrý den,

obě autosedačky jsou bezpečné.

i-Spin Grow se používá v protisměru do 105 cm/18,5 kg a pak se teprve otáčí do posměru. Malý pasažér je však již bohužel poután jen 3bodovým pásem z auta. Takovým způsobem cestuje v této autosedačce až do 125 cm/25 kg.

Každopádně existují autosedačky do 25kg/32 kg/125 cm v protisměru, které jsou pro dítě určitě ještě bezpečnější.

Joie i-Spin 360 se používá do 105 cm/18,5 kg a poté je třeba volit jinou pokračovací autosedačku.

Podívejte se ještě na čisté prostisměrky, které zaručí nejbezpečnější cestování Vašeho dítěte.

S pozdravem

Karel Sekereš a tým Centra autosedaček
www.centrumautosedacek.cz