Joie i-spin 360 vs. Britax Römer Dualfix. Kterou byste doporučil?

Zodpovězené
30. čer 2023

Dobrý den,

prosím o radu s výběrem. Synovi je 14 měsíců, má 11,2 kg a 82 cm, sedí samostatně a hledáme pro něj novou autosedačku po vajíčku. Chtěli bychom autosedačku otočnou (360), s izofixem, do 4 let (18 kg). Autosedačku budeme používat ve Škodě Scala a Škodě Rapid.

Váháme mezi Joie i-spin 360 a Britax Römer Dualfix.

Nebo doporučíte jinou?

Díky!

Dobrý den,

určitě doporučím vyzkoušet autosedačku malému cestovateli. Ve Vašem případě je ideální přijet oběma auty. Mají totiž relativně velký sklon sedadel a hluboko umístěný isofix (záleží na roku výroby).

Otočné sedačky mají sice polohování, ale někdy ten rozsah nestačí a unáhlenou koupí pak máte autosedačku, v které dítěti padá hlavička na hrudník.

Na prodejně můžete vyzkoušet různé otočné autosedačky s větším prostorem na nohy a větším rozsahem polohování, ale také čistě protisměrné autosedačky, které využijete o cca 2 roky déle.

S pozdravem

Karel Sekereš a tým Centra autosedaček
www.centrumautosedacek.cz