Joolz vs. Cybex. Kterou autosedačku zvolit?

Zodpovězené
15. črc 2020

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat ohledně autosedačky. Volil byste Cybex Cloud Z I-size Plus Sensor Safe, a nebo spíše Joolz iZi Go Modular?

Která je bezpečnější?

Velmi pěkně děkuji🙂.

Dobrý den,

myslím, že bych v tomto případě porovnával spíše konkrétní požadavky, které na vajíčko máte.
Cloud Z je super výrobek. Obrovskou výhodou je možnost "narovnání" sedačky více do lehu a tím i zvětšení místa (vhodné např. když sedačku nasadíte na podvozek kočárku, nebo ve chvíli odpočinku na delší cestě). Bohužel sedačka je díky tomu maličko těžší.

Joolz iZi GO Modular je sedačka vyráběná pod více značkami. Jde o klon BeSafe iZi GO Modular. Značka BeSafe sama o sobě zaručuje vždy špičkovou kvalitu a bezpečnost. Určitě lze doporučit obě, ale jak jsem zmínil, jsou velmi odlišné a tedy bych se zaměřil na vhodnost pro Vaše potřeby.

Přejeme Vám krásný den,
Radek Čos a tým
www.centrumautosedacek.cz