Kde sehnat adaptéry na autosedačku Cybex Aton 5, aby pasovaly na kočárek Kinderkraft Moov?

Zodpovězené
15. lis 2022

Dobrý den,

potřebovala bych poradit ohledně adaptérů.

Zakoupila jsem kočárek Kinderkraft Moov, ale bez adaptérů na autosedačku a potřebovala bych radu, kde sehnat adaptéry na tento kočárek, aby mi tam šla autosedačka značky Cybex Aton 5.

Moc děkuji za odpověď

Dobrý den,

adaptéry prodávají vždy prodejny kočárků - zkuste prosím svůj dotaz směřovat k některému z prodejců kočárků Kinderkraft.

Adaptéry musí mít označení "Maxi-Cosi", pak tam bude Cybex Aton 5 pasovat, ale doporučíme vyzkoušet přímo v obchodě.

S pozdravem

Karel Sekereš a tým Centra autosedaček
www.centrumautosedacek.cz