Kdy vyndat novorozeneckou vložku?

Zodpovězené
27. zář 2022

Dobrý den,

máme vajíčko Britax Römer BABY-SAFE 3 i-Size…

Jak poznám, že mám vyndat novorozeneckou vložku?

Dcera má 54 cm a 4,8 kg. Dala jsem jí do ní fleesovou zavinovačku od Emitex a přijde mi, že je tam strašně nacpaná a popruhy sotva zapnu.

Nebo ji mám vyndat a použít, až bude větší a zatím balit jen do deky? Nebo je nějaký fígl, jak tam tu zavinovačku složit, aby ji neměla dole nahrnutou, protože jí je dlouhá?

Děkuji za radu.

Dobrý den,

vložky je třeba vyndávat pocitově. Vaše dcerka je opravdu moc malá - měla by mít vložky ještě všechny. Zrovna vajíčko Baby-Safe 3 patří mezi ty široké a bez vložek by v sedačce dcerka "lítala" ☹. Doporučím používat spíše jen deku, kterou v autě stáhnete v momentě, kdy je už vytopené.

S pozdravem

Karel Sekereš a tým Centra autosedaček
www.centrumautosedacek.cz