Klippan. Je nějaký rozdíl v řadách? Kterou byste spíše doporučil a proč?

Zodpovězené
21. srp 2021

Dobrý den,

prosím o pomoc při výběru. Dcera 2,5 roku, 13 kg, 93 cm. Vybíráme autosedačku do Škody Kodiaq. Jsme rozhodnuti pro zn. Klippan Triofix se základnou, ale nemůžeme se rozhodnout, zda zvolit řadu Recline či Maxi. Pročetli jsme si info o rozdílech v materiálu (pěna vs. polystyren) a nevíme, co zvolit.

Je v nich nějaký rozdíl v měkkosti (pohodlí) pro dítě či v bezpečnosti?

Nyní jezdí v sedačce Axkid Minikid (polystyren) a je spokojená.

Kterou řadu byste spíše doporučili a proč?

Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den,

v bezpečnosti rozdíl není žádný, liší se pouze výplní. Pokud je genetický předpoklad, že bude dítě mohutnější, doporučujeme zvolit řadu Maxi, která je o 4 cm širší než řada Recline a Comfort.

Pokud víte, že budete jezdit dlouhé trasy, určitě se vyplatí zainvestovat do řad Comfort nebo Maxi. Nabízí pro dítě větší komfort při jízdě.

S pozdravem a přáním krásného dne

Karel Sekereš a tým Centra autosedaček
www.centrumautosedacek.cz