Klippan Triofix - podpěrná noha. Poradíte, prosím?

Zodpovězené
30. čer 2023

Dobrý den,

mám dvě otázky:
1) Lze Klippan triofix dát do dodávky kvůli délce opěrné nohy? Nikde nenacházím informaci, jak je opěrná noha dlouhá.
Nyní máme obyčejné auto, kam potřebuji dát dozadu tři autosedačky, ale v budoucnu budeme kupovat dodávku, tak ať nemusím kupovat nové.

2) Je Klippan Opti rozměrově srovnatelný s Klippanem Triofix? Případně doporučíte podobně úzkou autosedačku pro dvouleté dítě?

Předem děkuji.

Dobrý den,

u Triofixu má opěrná noha základny při úplném vytažení cca 50 cm, Opti nebo Century mají při maximálním vytažení cca 81 cm. Rozměrově jsou sedačky stejné, takže lepší volbou i z hlediska delšího využití v protisměru bude Klippan Opti nebo Klippan Century.

Ideální je přijet na prodejny vykoušet, jak sedačka bude vyhovovat malému pasažérovi a také autu. Případná změna za dodávku - tam pak před koupí svoji sedačku vyzkoušet,
aby šla do auta dobře nainstalovat.

S pozdravem

Karel Sekereš a tým Centra autosedaček
www.centrumautosedacek.cz