Lehká prostorná autosedačka-vajíčko s velkou ložnou plochou. Máte tip?

Zodpovězené
19. zář 2022

Dobrý den,

má se nám narodit druhé miminko a nepředpokládám, že by to měl být obřík. Jeho sestra i my jsme malí. Hledám tedy vajíčko, které bude opravdu lehké a zároveň bude mít velkou ložnou plochu. Může být na pásy i isofix.

Jaké doporučíte?

Děkuji za tipy!

Dobrý den,

mezi lehká a velká vajíčka patří: Klippan Dinofix nebo Nuna Pipa Next. Obě je možné doplnit o základnu, kterou lze použít i pro pokračovací autosedačku.
Dinofix má skvěle řešené vnitřní vložky, které lze nastavovat. Základnu lze poutat i v autě, které nemá isofix. V případě, že používáte bez základny, pak toto vajíčko není náročné na pás v autě. Poutá se spodem - pod skletem.
Nuna Pipa má možnost dokoupení otočné základny a v potahovém materiálu je zapracováno merino.

Doporučím obě vajíčka vyzkoušet v prodejně, a pokud budete chtít vozit na kočárku, pak přijet přímo s podvozkem, doplněným o adaptéry s označením "Maxi-Cosi".

S pozdravem

Karel Sekereš a tým Centra autosedaček
www.centrumautosedacek.cz