Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

MamaKiddies Rotary Protect GT s 360°. Máte nějaké recenze a rady ohledně bezpečnosti apod.?

Zodpovězené
AutosedačkyIsofixNovorozenecPuberťák (11-16 let)
21. čer 2020

Dobrý den,

zaujala mne tato autosedačka.

Máte nějaké recenze a rady ohledně bezpečnosti apod.?

Děkuji

Dobrý den,

já bych Vám takovou sedačku zcela jistě nedoporučil. Jaké důvody mě k tomu vedou?

• sedačka s váhovým rozpětím 0-36 kg je naprostý nesmysl. Ergonomicky není možné postavit sedačku, která by vyhovovala novorozenci a zároveň o metr delšímu a 30kg těžšímu skoro puberťákovi. Vždy bude něco špatně
  • protisměr jen do 13 kg (jako vajíčko)
  • potřebuje poutání isofixem, pásem i TopTetherem najednou
  • jde o nejlevnější čínský výrobek. Pokud chcete sedačku otočnou a polohovací, je výroba poměrně hodně náročná. Smysluplný výrobek, který bude toto umět stojí od devíti tisíc korun výše. Zkuste si spočítat, kolik stojí materiál, někdo jí musí vymyslet, musíte jí testovat, homologovat, musíte jí vyrobit, zabalit, dopravit do Evropy, vytvořit návod, zaplatit marketing, distribuci a následně záruku. Většina z toho jsou fixní náklady. Ušetřit můžete na výrobě a materiálu. Sama si můžete spočítat, jaká je výrobní hodnota podobné sedačky. 500 Kč?
  • nikde nenajdete žádné testy, nebo hodnocení

Opravdu nerad bych Vás zklamal, ale já bych do takové sedačky své dítě neposadil.

Přejeme Vám krásný den,
Radek Čos a tým