Nania BeOne SP. Jaký máte názor?

Zodpovězené
25. črc 2020

Dobrý den,

prosím o názor na toto vajíčko pro mimi 0+.

Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

dovolte mi Vaší otázku maličko obejít. Představte si, že jste výrobce autosedaček. Když chcete takový produkt vyrobit, musíte udělat řadu kroků. Někdo musí sedačku vymyslet, potom ji musí konstruktér nakreslit, musíte vyrobit prototypy. Ty testujete, upravujete a po důkladném vyzkoušení je přihlásíte k poměrně složité homologaci. Když obdržíte homologační rozhodnutí, musíte sedačku vyrobit, dát do nějakého obalu, vytvořit a vytisknout návod, spustit nějaký marketing a sedačku prodat. Potom ji pošlete do Evropy, doručíte ji do velkoobchodu k dovozci a ten ji po schválení na ministerstvu distribuuje dál. Na konci si ji koupíte Vy.

A teď si spočítejte, jestli tohle všechno je možné pořídit za tisíc korun. Když odečtete fixní náklady, které prostě nemůžete nijak obejít (homologace, testy, krabice, doprava, skladování, úřední úkony...), zbydou Vám náklady na materiál a práci. Kolik mohou činit u této sedačky? 200,-Kč? Opravdu to chcete? 😉

Nania BeOne SP

Přejeme Vám krásný den,
Radek Čos a tým
www.centrumautosedacek.cz