Pětibodový pás. Jakou sedačku vybrat?

Zodpovězené
22. únor 2020

Dobrý den,

prosím o radu, jakou vybrat autosedačku. Doteď jsme měli 2 autosedačky protisměrné (Be Safe), bohužel z jedné z nich syn vyrostl. Ráda bych, aby měl ještě nějakou dobu pětibodový pás a sedačka se dala připoutat i jen na pásy. Syn váží 20 kg, měří 101 cm a má 3,5 roku.

Děkuji

Dobrý den,

pokud chcete pětibodový pás, máte pouze jednu smysluplnou možnost, a to je Joie Bold.

Autosedačka Joie Bold

Autosedačka Joie Bold je flexibilní autosedačka s isofixovou základnou použitelná do přibližně 12 let dítěte. Můžete ji použít proti směru jízdy až do 25 kg a to za pomocí 5 bodových pásů a ve směru jízdy do 36 kg. Její výrobce pochází z Anglie.

Počítejte ovšem s tím, že je nutné ji poutat isofixem, pásem od auta a ještě na Top Tether. Pokud budete chtít toto téma rozebrat, kdykoliv se obraťte na kolegy z našich prodejen. Kontakty: https://www.centrumautosedacek.cz/obsah/13-prod...

Přejeme Vám krásný den,
Radek Čos a tým
www.centrumautosedacek.cz