Podhlavník do vajíčka. Co vhodného pořídit, aby tam syn neměl zkroucenou hlavičku?

Zodpovězené
28. čer 2020

Dobry den,

chtěla bych se zeptat, jestli je vhodné a bezpečné mít podhlavník ve vajíčku.
Máme vajíčko od Klippanu a novorezeneckou vložku už jsme oddělali a malý, když usne, tak tam ma špatně zkroucenou hlavičku.

Pokud by bylo vhodné něco mít na oporu hlavičky, poradíte, jaký výrobek je vhodný?

Děkuji, V.

Dobrý den,

takto se velmi těžko určuje, proč se tak děje. Ideální je poslat fotografii na info@centrumautosedacek.cz.

Většinou je takový problém způsoben předčasným odstraněním zmenšovací vložky. To není potřeba u sedaček, jako je Klippan Dinofix, kde se dá vložka postupně rozebírat a postupně tak přizpůsobit konkrétnímu dítěti.

Přejeme Vám krásný den,
Radek Čos a tým
www.centrumautosedacek.cz