Podložka pod autosedačku. Jaký máte názor?

Zodpovězené
21. črc 2020

Dobrý den,

našla jsem na internetu podložku pod nohy k autosedačce. Zajímal by mě Váš názor. Jak z hlediska bezpečnosti, tak potom v případě nehody, když to není součást autosedačky od výrobce.

Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

Podnožka KneeGuard je šikovný výrobek, který dětem usnadní dodržet správnou polohu nohou. Hlavně zajistí to, že dítě nemá utiskované podkolenní cévy a nebrní ho nohy. A proto nemá potřebu dávat nohy někam nahoru, což je v posměrné sedačce velmi nebezpečné. Knee Guard najdete i v naší nabídce.

Přejeme Vám krásný den,
Radek Čos a tým
www.centrumautosedacek.cz