Pokračující sedačka do Škody Kodiaq (značka Klippan). Jaký konkrétní typ byste doporučil? Nebo i jinou značku?

Zodpovězené
19. čer 2021

Dobrý den,

chtěla bych Vás poprosit o radu s výběrem autosedačky v kategorii 9-36 kg do Škody Kodiaq. Sedačka bude pro dceru 2,5 roku, 13 kg a 92 cm a bude v ní jezdit spíše příležitostně. Rádi bychom, aby byla protisměrná i posměrná zároveň a dala se použít i v jiném autě, který nemá isofix. Často doporučujete zn. Klippan.

Můžete doporučit konkrétní typ?

Rozumím tomu, že aby se Klippan dal použít protisměrně, je nutná základna?

K posměrnému směru stačí uchytit 3bodovými pásy?

Mimo zn. Klippan můžete doporučit ještě další sedačky. Jde nám především o bezpečnost, finančně omezeni nejsme. V mém autě máme Axkid Minikid a jsme spokojení, ale není to sedačka na každodenní přesouvání z auta do auta.

Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den,

doporučuji Klippan Triofix Recline, Klippan Triofix Comfort nebo Klippan Triofix Maxi

Sedačký splňují Vaše požadavky a jsou jednoduché na montáž.

Přejeme Vám krásný den,
Radek Čos a tým
www.centrumautosedacek.cz