Přechod z vajíčka Cybex do sedačky - bázi již máme od Cybex. Jakou sedačku byste doporučil pro dceru 14 měsíců?

Zodpovězené
18. říj 2022

Dobrý den,

jakou sedačku byste nám doporučil pro dceru 14 měsíců?

Chceme okolo 18. měsíce přecházet z vajíčka do sedačky. Dcera má teď 10 kg a 78 cm. Máme auto VW Passat. V současné době máme vajíčko Cybex Cloud Z i-Size s otočnou bází.

Musíme pokračovat pouze v Cybex sedačkách nebo je báze kompatibilní i s jinými značkami?

Budu ráda za doporučení konkrétních modelů.

Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

báze Cybex je kompatibilní pouze se sedačkami Cybex, a to pouze s řadou Platinum. Pokračovací autosedačkou je Sirona Z i-Size, která je však poměrně dost široká s malými vložkami - určitě bych vyzkoušel před koupí - aby v ní dcerka nelítala.

Tuto značku již nemáme v nabídce a dle našeho názoru jsou na trhu jiné autosedačky, které dětem lépe sednou, déle vydrží a jsou finančně méně nákladné.

Zatím máte čas - Cloud Z i-Size je velké vajíčko, které vám ještě nějaký čas vydrží a zatím si zmapujte trh, třeba i jen sledováním komentářů na FB skupinách, kde sami maminky hodnotí spokojenost s autosedačkami.

S pozdravem

Karel Sekereš a tým Centra autosedaček
www.centrumautosedacek.cz