Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Protisměr a pláč. Existuje autosedačka (velmi bezpečná) v obou směrem s rozpětím 9-25 kg?

Zodpovězené
7. kvě 2020

Dobrý den,

rádi bychom dítě (11 kg, 10 m., sedící) vozili nadále v protisměru. Vejce ještě chvíli mít bude, ale už zjišťujeme možnosti. Máme z čistě protisměrné pokračovací sedačky obavu. V autě ječí jak tur, nedostaneme se ani do Brněnské prodejny, autosedačky vyzkoušet. Jsou to 2 h jízdy a dítě má problém vydržet 20 minutový přejezd.
Víme, že se po přesunu z vejce některé děti uklidní, ale spoléhat se na to nedá.
Rádi bychom tedy hybridní sedačku. Z toho, co jsem nastudovala, se mi zdá být vhodná Nuna Prym. Nicméně dcera bude pravděpodobně vysoká, pevná a je dost možné, že jí možná bude už ve 3 letech malá.

Existuje protisměrná i posměrná sedačka, která je na opravdu vysoké úrovni bezpečí v obou směrech jejího použití s rozpětím 9-25 kg?

Isofix není podmínka.

Budu moc ráda za Vaši radu.

Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

omlouvám se za zpoždění, ale po opětovném otevření prodejen máme poněkud napilno.
Obávám se, že oboustranná sedačka v rozsahu 9-25 kg neexistuje. Mohu Vaší pozornosti doporučit Klippan Triofix, který je protisměrný do 18 kg, a poté je možno ho otočit po směru. Je to velmi bezpečná, kvalitní sedačka na základně, která umožňuje poutání na isofix i pásem. Má životnost 10 let, takže velmi dobře vyhovuje celému rozsahu použití v kategorii 9-36 kg. Jedná se o finský výrobek splňující nejvyšší nároky.


Přejeme Vám krásný den,
Radek Čos a tým
www.centrumautosedacek.cz