Protisměrná sedačka po Britax Römer Dualfix. Je to ještě možné?

Zodpovězené
21. črc 2021

Dobrý den,

dcera má 3 roky, 100 cm a 16 kg a začíná nám odrůstat z Britax Römer Dualfix, především si stěžuje, že ji při některých cestách brní nohy. Začneme se tedy dívat po další sedačce.

Je možné, aby ještě dcera zůstala v protisměru? Nebo to už bude jen na chvíli a máme se dívat po posměrných sedačkách?

Auto máme Škoda Octavia 3 (vím, že to není ideální kombinace, ale vyhovuje nám a dceři hlava nepadá), které bude přibližně za půl roku vyměněno za Volkswagen Touran. Finanční limit nemáme.

Předem děkuji za radu!

Dobrý den,

určitě je možné a hlavně ideální pokračovat stále v protisměru 🙂.

Skvělou volbou jsou autosedačky Klippan Century nebo Klippan Opti, které vydrží do 25 kg/32 kg a na výšku pak do 135 cm.

Luxusní je pak autosedačka Axkid One - isofixová protisměrka do 23 kg / 125 cm.

Menší protisměrky do 25 kg jsou pak Axkid Minikid, BeSafe iZi Plux X1 nebo Britax Max-Way.

S pozdravem a přáním krásného dne

Karel Sekereš a tým Centra autosedaček
www.centrumautosedacek.cz