První autosedačka po vajíčku pro 13kg holčičku. Jakou max. do 12 000 Kč byste doporučil?

Zodpovězené
7. srp 2023

Dobrý den,

ráda bych se poradila ohledně první autosedačky pro holčičku, která má 14 měsíců a 13 kg (je z těch větších dětí). Z vajíčka už trčí, tak bychom rádi přejeli na protisměrnou autosedačku.

Bezpečnost je pro nás samozřejmě priorita, ale nemusela by stát úplný majlant, 🙂 něco v hodnotě max. 12 000 Kč.

Děkuji moc.

Dobrý den,

je skvělé, že se chcete dát cestou bezpečného protisměru. Autosedačka Vám teď vydrží cca 5-6 let a je tedy dobré ji před koupí vyzkoušet. Zkoušení je opravdu důležité, co sedí, nesedí jinému. Vyzkoušet musíte i v autě, aby sedačka měla správný sklon a vešla se nám v pohodě i celá osádka vozu.

Do Vašeho limitu se vejde dost protisměrek (uvidíte, která bude dcerce nejvíce sedět):
Klippan Opti, Klippan Century, Axkid Minikid, Avionaut Sky....

S pozdravem

Karel Sekereš a tým Centra autosedaček
www.centrumautosedacek.cz