Römer dualfix m i-size začíná drhnout. Servis, nebo zvládneme opravu sami?

Zodpovězené
18. pro 2020

Dobrý den,

máme skoro 1,5 let autosedačku Römer dualfix m i-size a začíná drhnout. Špatně se mačká tlačítko pro uvolnění pro otočení a samotné otáčení jde ztuha. Nejspíš je to způsobeno prachem a špínou z botiček.

Zvládne to šikovný manžel vyčistit, opravit, nebo je potřeba odborný servis?

Dá se ta sedačka v tomto místě vůbec nějak rozmontovat?

Vím, že je ještě v záruce, ale obávám se, aby se na toto záruka vztahovala.

Děkuji

Dobrý den,

to je u Römer DUALFIX M i-Size závada, která se občas může objevit. Pokud to je možné, zkuste sedačku otočit nohama nahoru, a potom za stálého otáčení a poklepávání vyfoukat mezeru mezi základnou a sedačkou tlakovým vzduchem. Pokud by to nepomohlo, určitě by bylo nutné sedačku předat do servisu. Rozebírání svépomocí určitě doporučit nemohu. Kromě rizika při nesprávném složení jde o zásah do výrobku, který má za následek zrušení záruky.
Nemusíte se ničeho bát. Römer DUALFIX M i-Size je kvalitní výrobek a nejde o nijak závažný problém.

Přejeme Vám krásný den,
Radek Čos a tým
www.centrumautosedacek.cz