Rostoucí sedačka do Škody Kodiaq. Která splňuje totéž co Klippan Trio Maxi ve variabilitě a bezpečnosti?

Zodpovězené
17. zář 2021

Dobrý den,

prosím o tip na sedačku do Škody Kodiaq. Dcera bude mít 3 roky, 13 kg, 92 cm. Chceme sedačku 9-36 kg, aby se dala upnout po i proti směru jízdy, ideálně na isofix i jen na pásy, aby se dala dát i do auta bez isofixu. Vybrali jsme Klippan Triofix Maxi, ale v protisměru už teď má hodně skrčené nohy, což je jí nepohodlné. Sice není extra dlouhá, ale má dost dlouhé nohy. Nejsem si jistá, zda prodloužení od Klippanu, bude řešení, rozhodně ne dlouhodobě.

Můžete mi navrhnout jinou sedačku, kde bude prostor pro nohy a bude splňovat totéž co Klippan ve variabilitě a bezpečnosti?

Předem děkuji.

Dobrý den,

co se týče prostoru na nohy, je nejvhodnější Klippan Triofix Recline, Klippan Triofix Comfort a Klippan Triofix Maxi

S prodloužením od Klippanu bude prostor na nohy největší jakého lze dosáhnout.

Větší prostor dokáže nabídnout pouze čistě protisměrná sedačka Axkid One.

Žádná jiná sedačka takovou variabilitu poutání a prostoru na nohy nenabízí.

Pokud je dítěti cestování nepohodlné, doporučuji dělat pravidelné zastávky na protažení nohou.

S pozdravem a přáním krásného dne

Karel Sekereš a tým Centra autosedaček
www.centrumautosedacek.cz