Sedačka od 18 kg. Co si myslíte o Britax Kidfix III S, popř. III M?

Zodpovězené
12. čer 2020

Dobrý den,

mám skoro dvouletého chlapečka a už teď má 16 kg. Momentálně jezdí v sedačce Britax Römer King II, ale začínám se pomalu poohlížet po nové. Na trhu je jich spousta, proto bych ráda poprosila o doporučení. Koukala jsem na Britax Kidfix III S, popř III M. Sice jsou od 15 kg, ale píší od 3,5 let. Vím, že na věk se nehraje, je to orientační, ale i tak je to celkem velký rozdíl.

Díky moc za Vaši odpověď.

Dobrý den,

sedačky v kategorii II-III (15-36 kg) od Britax Romer jsou vynikající. Perfektně zpracované, z kvalitních materiálů, se špičkovými parametry. Nicméně zkuste se s tak malým dítětem podívat na sedačky, které se zvedáním podhlavníku rostou i do stran. Teď je syn malý a nepotřebuje obrovskou sedačku. Měl by mít lepší oporu a té dosáhne pouze v případě, že sedačka nebude příliš velká. Ale až bude starší, bude potřebovat více místa. Takže růst sedačky i do boku bude vítaný.

Přejeme Vám krásný den,
Radek Čos a tým
www.centrumautosedacek.cz