Sedačka po Britax Dualfixu i-Size. Byla by vhodná sedačka Poled Y-fix Pro?

Zodpovězené
26. pro 2021

Dobrý den,

syn nám vyrůstá z Britax Dualfix i-Size a poohlížíme se po další sedačce, už budeme pořizovat posměrnou. Zalíbila se nám Poled Y-fix Pro, ale nenašla jsem moc recenzí.

Jak je na tom tato sedačka s vhodností a kvalitou?

Případně doporučíte jinou sedačku?

Děkuji

Dobrý den,

chybí nám informace o věku malého pasažéra a jeho velikosti.
Dualfix lze používat do 105 cm a 18 kg.

Autosedačka Britax Römer Dualfix i-Size

Autosedačka Britax Römer Dualfix i-Size je navržená, vyrobená a testovaná v Německu. Je vhodná pro děti od 40 do 105 cm. Orientovaná ve směru jízdy je pro výšku 76 - 105 cm. Orientovaná proti směru jízdy je pro výšku 40 - 105 cm. Autosedačka musí být instalována isofixem a má výškově nastavitelnou opěrnou nohu, která minimalizuje pohyb a snižuje sílu pohybu vpřed. Díky rotaci o 360° lze autosedačku použít v obou směrech. A díky bočnímu natáčení ke dveřím auta je usazení a připoutání dítěte snadné.

Poled Y-fix má vnitřní pásy do 25 kg a poté se již používá jen s 3bodovým pásem. Ve voze je třeba jej připevnit do isofixu a zároveň také pomocí Top Tetheru (bez něj autosedačku používat nelze). Je to velice kvalitní autosedačka, ale určitě doporučíme vyzkoušet, aby vyhovovala délkou zádové opěrky.

Autosedačka Poled Y-fix

Autosedačka Poled Y-fix je rostoucí autosedačka ve váhové kategorii 9 - 36 kg. Sedačka je testována v Euro NCAP - test se skutečnými automobily. Sedačka byla vyvinuta ve Velké Británii, vyrobená v Koreji ve spolupráci se značkou Hyundai

Další možností je autosedačka Joie Bold, která však také vyžaduje k instalaci isofix a Top Tether. Vnitřní pásy také do 25 kg.

Autosedačka Joie Bold

Autosedačka Joie Bold je flexibilní autosedačka s isofixovou základnou použitelná do přibližně 12 let dítěte. Můžete ji použít proti směru jízdy až do 25 kg a to za pomocí 5 bodových pásů a ve směru jízdy do 36 kg. Její výrobce pochází z Anglie.

Bez TT pak Klippan Triofix (Recline, Comfort a Maxi), kde jsou vnitřní pásy také do 25 kg.

Autosedačka Klippan Triofix Recline se základnou

Autosedačka Klippan Triofix Recline se základnou je rostoucí autosedačka pro děti o váze 9 – 36 kg. Klippan je finská značka.

Autosedačka Klippan Triofix Comfort se základnou

Autosedačka Klippan Triofix Comfort se základnou je rostoucí autosedačka pro děti o váze 9 – 36 kg. Klippan je finská značka.

Autosedačka Klippan Triofix Maxi se základnou

Autosedačka Klippan Triofix Maxi se základnou je rostoucí autosedačka pro děti o váze 9 – 36 kg. Klippan je finská značka.

S pozdravem